poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Włosowe rozdanie:)

Choć kompletnie nie mam do nich szczęścia musiałam spróbować:)

Rozdanie u Martyny vel Hairlicious:)

Dziewczyna świetnie piszę o włosach i jak tak dalej pójdzie to można ją będzie zaliczyć do rangi Anwen czy Czarnej Orchidei:) Ja sama skorzystałam z wielu jej rad:)
Ma takie świetne rzeczy do włosów:) Zwłaszcza ten Biowax mnie interesi:) No może tym razem się uda:)

Zaglądnijcie do niej:)

4 komentarze:

 1. Masz rację - spóźniłam się :(
  bo tak dziwnie ta data napisana, a ja za szybko przeczytałam i pomyślałam, że to błąd i że ma być do 30.04 :(

  OdpowiedzUsuń
 2. i don't know what kind of hair you have, but i have had a major change just by changing from synthetic stuff to more natural products, like lush. i have kind of thick and yet glossy hair so i use i love juicy shampoo and then veganese conditioner afterwards! have been such a nice change for my hair!! so if you're interested, check up lush hair products!!/Azure

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana naprawdę bardzo mi miło!!! Tak, masz rację-wszystko do tego zmierza, bardzo się cieszę, że chociaż jedna osoba chce wiedzieć co polecam i liczy się z moim zdaniem!:D Helfy i ZSK już poznałam, także będę mogła się na ten temat jakoś wypowiedzieć, poza tym bardzo lubię testować, tiuningując maski za każdym razem mam wrażenie, iż używam zupełnie nowego produktu!:D A rozmawiać o tym mogę bez końca! Odnośnie naszych ukochanych rudości to dzisiaj przyszło do mnie zamówienie z farbą Matrix SoRED w odcieniu "copper", toner La Riche Mandarin, jakieś serum po farbowaniu z Goldwella, także mam co testować, aczkolwiek MISJA RADIOAKTYWNY RUDZIELEC będzie musiała trochę poczekać, bo chcę powoli rozjaśniać włoski:) A do tej farby zamówiłam utleniacz 9%, także teraz pozostanę wierną szamponetkom Marion, wypróbowałam przez Orchideę i okazało się, że farbowanie mam na kolejny miesiąc z głowy!:D Bierzesz udział w akcji picia drożdży u Anwen?:) Ściskam!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. No to wypijmy drożdżowe "zdrówko"!!!:D Za włosy! Opiszę wszystko na pewno!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...