niedziela, 12 lutego 2012

Day 35... uff niedziela:)

Lllllleniwa niedzielllla:D

Make up stworzyłam ale mi się nie widzi;/ Czekam na dobre oświetlenie żeby uczaić zdjęcia:)

A co do manicuru to wczorajszy mi się nie podobał wiec zrobiłam nowy:) Troszkę koślawy bo nie bardzo mi się chciało:) Ale wam obiecałam:D:D:D

Dalej zagłębiam się w blogowy światek:) I o matko i córko, dzieje się!!!!!! Tyle intryg, oszustw i wazeliny to chyba nawet w Modzie na Sukces nie uświadczycie:D:D:D Za przykład mogę podać *Wera-gate*:D albo najnowsze *Daria-gate*. Chcecie to poczytajcie w linkach:)

Obydwa linki macie z bloga bardzo interesującej osoby jaką jest UrbanWarrior:) Natknęłam się na nią wczoraj i od tej pory nie mogę się oderwać:D Normalnie wessało jak bagno:) Bardzo mądrze gada, na premiera ją!!!!!! Dlatego zaobserwowałam ją sobie, i podziwiam po cichutku nie śmiąc nawet swoją nijaką- skromną osobą zawracać jej głowy:)

Kolejna Blogerka, którą również miałam niesamowite szczęście wczoraj znaleźć to Sroka z *Co Sroce w oko wpadnie*. Kolejna perełka w gąszczu śmieci:)

Zaglądajcie do nich obu bo naprawdę warto:) Dziewczyny, a właściwie kobiety (:D), wiedzą co mówią i można im zaufać. Przy okazji czyta się lekko i przyjemnie jak ulubiony magazyn:) Ja wrzucam ich do swojej stałej kolekcji:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...